#hakkari
12.01.2018 01:07
Şemdinli ilçesine bağlı Tekeli köyündeki ilk ve ortaokulda okuyan 150 öğrencinin öğle yemeği sonrası yaşadığı durum. Hastaneye getirilen öğrencilerin tedavisi sürerken aynı köyden 26 öğrencinin daha benzer şikayetle hastaneye gelmesiyle yemekten etkilenen öğrenci sayısı 176’ya yükseldi.
ne yedikleri konusunda bilgi verilmeyen öğrencilerin sağlık durumlarının iyi olduğu bildirildi.

Şemdinli Milli Eğitim Müdürü Senar Yüce;
“176 öğrenci zehirlenme tanısıyla hastaneye kaldırdık. Öğrencilerimizin büyük kısmı ayakta tedavi gördü ve taburcu edildi. Bununla ilgili aynı yemek farklı okullarda da öğrencilere verildi. Ancak o okullarda bir sıkıntı yok. Burayla ilgili gerekli incelemeleri başlattık. Nedenini en kısa zamanda bulup gerekli önlemleri alacağız.”
www.diken.com.tr #hakkari
02.11.2017 13:57
şemdinli ilçesindeki çıkan çatışmada gerçekleştirilen saldırı. 6 asker ve 2 korucu yaşamını yitirdi. mekanları cennet olsun.
www.diken.com.tr #hakkari #şemdinli
05.10.2017 01:07
Yüksekova ilçesinde askeri aracın geçişi sırasında düzenlenen terör saldırısı. 4 asker yaşamını yitirdi, 4 asker yaralandı. başımız sağolsun;
www.ntv.com.tr #hakkari
10.07.2017 01:23
Yüksekova’nın Çobanpınar bölgesinde iş makinesi taşıyan iki TIR’la bunlara eşlik eden iki binek tipi araca düzenlenen saldırı. Hakkari valiliği, saldırıda dört yurttaşın hayatını kaybettiğini, bir kişinin de hafif yaralandığını duyurdu. Ayrıca bir binek araç da yakıldı.
www.diken.com.tr #hakkari
herhangi bir kelimeyi ya da kelime gruplarını "başlık içinde ara" modülünden arayabilirsiniz.

kitap oku

"başlangıç"