#uber
13.04.2018 01:08
istanbul Taksiciler Birliği Başkanı irfan öztürk'ün açıklaması. zorlamayın anam! bu teknoloji herkese iyi gelecek. en son çaresizce buna başvurdu demek ki.
www.diken.com.tr
“Uber, San Francisco’da doğmuş bugün benim askerime silah sıkan Afrin’de askeri şehit eden hainlerin ürediği yerdir. UBER’e binen de kullanan da vatan hainidir. Bu firma ABD firması. Etrafınıza baktığınızda en büyük hainliği yapan ABD. Vatandaş UBER’e biniyor mesela 100 lira olsun. Bu 100 lira dövize çevriliyor. Hollanda’da Deutsche Bank’a gidiyor. Oradan 20 lirası kesilip geri geliyor. Bu hainlik değil de nedir.” #uber
20.03.2018 01:34
abd, arizona'da sürücüsüz bir uber otomobili bir yayayı öldürmüş. şirket sürücüsüz testleri durdurma kararı almış.
www.diken.com.tr

bizden de bir dayak olayı var yine. Maslak'ta gelen bir çağrı üzerine müşteriyi almak için konser salonuna giden 47 yaşındaki UBER sürücüsü Kemal Kuru, kimliği belirsiz 10 kişi tarafından dakikalarca dövüldüğünü öne sürdü. Dakikalarca dövüldüğünü söyleyen Kuru'nun 3 dişi kırıldı.
t24.com.tr #uber
11.03.2018 00:41
şu günlerde iyice saldırıların odağı haline geldi. önce harbiye'de bıçaklı saldırı ve dün de küçükçekmece'de silahlı saldırıya uğradı araçları.
www.diken.com.tr
www.diken.com.tr #uber
24.02.2018 01:16
akp istanbul milletvekili metin külünk'ün açıklaması. valla uber değil de sizin o "taksici esnafı" daha tehlikeli olmasın?
www.diken.com.tr
“Uber, terör eylemlerinde ve yasadışı faaliyetlerde kullanışlı ve kayıtdışı bir ulaşım platformu olarak iç güvenlik tehdidi oluşturmaktadır. Çünkü kontrol altında değildir” #metinkülünk #uber
sözlük haberlerine sağ üstte yer alan olaylar sekmesinden ulabilirsiniz.

kitap oku

"büyük wootton demircisi"