murtky
01.01.2018 01:14
sozlugun hayat damari, yazari, admini, derleyip toplayani ve en muhimi vazgecmeyeni. yaz beni de kardes. omuz vermeye geldim. *
28.01.2018 03:52
1993 doğumlu isviçreli sol bek!

Girizgahı murtky üstadın en çok sevdiği fonda yapmak istememin sebebi, aramızda ki soğukluğun bir an önce bitmesi isteğimden ötürüdür.. kimden öttürü? işte onu bilmiyorum.. nedendir bilinmez, muhtemelen tanısa babamı da sevmeyecek olan murtky yoldaş ile bir türlü barışmayan yıldızımız.. öncesinde şahsımın kendisine attığı; sabah şerifleriniz hayır olsun efendim.. yüce rabbimizin 6 günde yaratıp kuşattığı, gökleri ve yeri, geceyi ve gündüzü ayırdığı bu kutlu cuma gününde dualarınıza ortak olma temennisi ile.. yoldaş batum'a karıya gideceğim, çok acil para lazım.. bana bir iddia kuponu fişeklesene tarzında ki mesajlarıma cevap vermediği gibi, oldukça sert bir şekilde, sayın yazar iddia oynamıyorum, ben fitbolu görsel ve sanatsal şovu için seviyorum. tarzındaki cevabını bile saygı ile karşılamış birisi olarak, bu kırgınlığın bitmesini ümit ediyorum..

Eyyy murtky, Bütün dileklerin gerçek olsun.. şu sözlük ortamlarının çokta aranmayan, mahlası kaba olsa da sürtüğü olmuş bir yazarı olarak beğendiğim, ciddiyet erbabı tavrınızın ve azminizin hayranı olarak sözlerimi sonlandırıyorum..

gel barışalım..
13.02.2018 04:22
dış kapının mandalı misali kimsenin tınlamadığı sadece ama sadece hayatta futbola kafasının bastığını ve başka bir şeyden anlamadığını düşündüğüm yazar. ha bir de hainlikle de arası iyi. geldim geleli bir tane bile devleti destekleyen yazısını okumadım. ama sorsan devletten hizmet bekler.

kısacası hayatta başka şeyler de var. bir top uğruna ömür geçirerek ibadetler boşlanamaz.
entry girmek için giriş yapınız.
sözlük kuralları yenilendi. yazmadan önce bakmak ister misin?

kitap oku

"gazi mustafa kemal atatürk"