allpower
toplam entry: 2614
15.12.2016 15:54
tertemiz arayüze sahip, canlı spor müsabakalarının sonuçlarının yer aldığı platform. türevleri gibi her yere reklam koyup içeriği görünmez yapmıyorlar. içeriği de oldukça zengin. andoid, ios ve windows uygulamaları da mevcut. ısrarla tavsiye edilir.

www.sofascore.com
heyecanını geçen yılki son ribaunddan* hemen sonra yaşamaya başladığım maç. bu sefer şansa bırakmayacağız, bu sefer davar bir hakem olmayacak ve o kupa burada kalacak!
belediye takımlarını sevmesem de kendi memleketimin takımı olduğu için iyimser yaklaşmaya çalıştım. fetö zamanında birden yükselen kamu görevlilerine benzemesine rağmen aldırmadım. 1. lig bizim için ideal orada iyi bir yapılanmayla kalıcı olmamız lazım olabiliriz de diye hayaller kurdum. forma sponsorumuz değişir belki adidas ile anlaşırız bi forma alırım dedim. ama kupa seremonisinde gördümki bu takımı yöneten kişilerde vizyon yok. benim sayabildiğim 3 tane milletvekili 1 belediye başkanı ve sözüm ona 1 sosyal medya fenomeni sayabildim. onun da orada olmaması lazım ama hadi belediye başkanını anladık! ya diğerleri? onların ne faydası oldu da kupa seremonisinde yer aldılar? rant kapısı olarak mı görülüyor bu camia? bunları da geçtim o sözde sosyal medya fenomeni zat o akreditasyon kartını ne sıfatla boynunda taşıyor?

insanın sevincini kursağında bırakıyorlar. umarım bu yanlışlardan dönülür ve ciddi bir şekilde bu işe önem verilir.
sözlük kuralları yenilendi. yazmadan önce bakmak ister misin?

kitap oku

"başlangıç"