allpower
toplam entry: 2646
28.05.2012 13:01
samsun'un çarşamba ilçesini, selin alacağı korkusuyla yaşanan sendromdur. üzerinde türkü bile yazılmıştır:

(bkz: çarşamba'yı sel aldı)
13.04.2016 18:07
her zaman farklı görüşler yer aldığı zaman zirve yapmış sözlüktür. öz eleştiri yapmak gerekirse aynı düşünceler yer aldığı zaman sadece spor ve bilgi içeren başlıklar yer alıyor burada. ama farklı bi düşünce farklı bi ideoloji girdiği zaman üzerine düşünülebilecek başlıklar boy gösteriyor.

lakin azınlık olan o farklı görüşlere hoşgörüyle yaklaşılmıyor burada. ve kaybeden yine sözlük oluyor çünkü farklı görüşlerin burada barınmasına izin ve fırsat vermiyoruz. oysaki sözlüğün var olma sebebi farklı görüşleri medeni bir şekilde bir arada tutmak değil miydi?

dün akinci seyhulislam veya öteki, bugün cihanbey25, yarın bilmem kim. sözlüğe kattıklarınız için teşekkür ederim. çünkü trollseniz, o bile lazım bize.
play store'da yerini alan uygulama. aşağıdaki bağlantıdan android cihazlarınıza kurabilirsiniz.

play.google.com
26.05.2013 21:16
apple‘ın 2014 sonunda piyasaya süreceği saattir.
05.03.2012 18:37
yanlış transfer politikasının doğurduğu maçtır. spartak moskova maçından önce yapılması gereken bir orta saha transferi maçtan sonra daha doğrusu şampiyonlar liginden elendikten sonra yapıldı*. 10 milyon euro takımına 4 yıllığına 10 milyon euro‘da kendisine verildi. spartak moskova maçından önce yapılmış olsaydı bu transfer:

-şampiyonlar liginden elenilmeyecekti
-türkiye‘ye puan getirilecekti
-maçlar sonunda transfer bedavaya getirilmiş olacaktı*
-geçtiğimiz salı günü şampiyonlar liginde bir maçta oynanacaktı
-bugün bu maç olmayacaktı

aykut kocaman ve aziz yıldırım‘ın transfer politikası* işte budur. alex‘in efsaneliğine dil uzatanlar önce kendilerine bakmalıdır.

düzenleme: maça gelince sonucu hiç ama hiç umurumda değildir. o başkan oradayken alex bu takımdan ayrılırsa neler olacak ben şu an onunla meşgulüm.
30.07.2012 13:35
son iki gündür yağışlıdır. ramazanda baş gösteren kavurucu sıcaktan sonra sevindirmiştir. yazı yaz değil kışı kış değil nasıl bir memlekettir bilen söylesin?..
öğrendiğim ilk atasözüdür ama bir atasözlük değildir.
nevzat şakar ve sadri şener'in açıklamaları kadar olmasa da gülünçtür.

(bkz: bıçağı volkan açmış)
herhangi bir kelimeyi ya da kelime gruplarını "başlık içinde ara" modülünden arayabilirsiniz.

kitap oku

"gölgeler"