allpower
toplam entry: 2614
bazı dingillerin kendi takımından haberi yok galiba.

(bkz: ülker sports arena)

allah'ın fetöcüsü seni.

arkadaşlar bu arada birisi açıklasın, türkçe olmak ya da olmamak bakımından arena ile stadyum arasındaki fark nedir?
belediye takımlarını sevmesem de kendi memleketimin takımı olduğu için iyimser yaklaşmaya çalıştım. fetö zamanında birden yükselen kamu görevlilerine benzemesine rağmen aldırmadım. 1. lig bizim için ideal orada iyi bir yapılanmayla kalıcı olmamız lazım olabiliriz de diye hayaller kurdum. forma sponsorumuz değişir belki adidas ile anlaşırız bi forma alırım dedim. ama kupa seremonisinde gördümki bu takımı yöneten kişilerde vizyon yok. benim sayabildiğim 3 tane milletvekili 1 belediye başkanı ve sözüm ona 1 sosyal medya fenomeni sayabildim. onun da orada olmaması lazım ama hadi belediye başkanını anladık! ya diğerleri? onların ne faydası oldu da kupa seremonisinde yer aldılar? rant kapısı olarak mı görülüyor bu camia? bunları da geçtim o sözde sosyal medya fenomeni zat o akreditasyon kartını ne sıfatla boynunda taşıyor?

insanın sevincini kursağında bırakıyorlar. umarım bu yanlışlardan dönülür ve ciddi bir şekilde bu işe önem verilir.
heyecanını geçen yılki son ribaunddan* hemen sonra yaşamaya başladığım maç. bu sefer şansa bırakmayacağız, bu sefer davar bir hakem olmayacak ve o kupa burada kalacak!
29.04.2017 22:36
ilgi ve de merakla yerlerine gelecek programları bekliyorum. sonuç olarak bu medya evlilik programlarının yerine belgesel koyacak değiller. hayırlısı diyelim.
29.04.2017 18:51
bir sözlüğün zihniyetinin olabileceğini söyleyen değişikleri ortaya çıkartmıştır. zihniyetin varlığı insanlar içindir. aynı değişikler kuvvetle muhtemel ben laik değilim diyordur. Laiklik de devletler için var olan bir kavramdır halbuki. zaten mesele de aşağı yukarı bu oluyor. kavramları işlerine göre anlıyorlar.
16.03.2017 21:03
şimdilerde yerlerini teknolojinin aldığı bir çok eğlence kaynağını birebir yaşamaktır.

#gameboy #topaç
14.03.2017 20:25
çirkef yandaşlık yapan kuruluş.

(bkz: çirkef yandaşlık)
19.12.2016 21:48
sözü edilen dış mihrakların oyununa gelen yazar. Fazla değil bi tane daha olsa bundan iç savaş çıkar.
az önce konuyla ilgili iki bakan* açıklama yaptı. ancak yeni ve kimsenin bilmediği bir şey söylemediler.
sabah saat 8:45 sularında gerçekleşen hain saldırı. ilk belirlemelerde maalesef çarşı iznine çıkan askerlerden 13 şehit ve 48 yaralı var. bazı yetkililer bu rakamları bilmelerine rağmen söylemekten çekindi. en sonunda tsk ilgili açıklamayı yaptı. #kayseri

www.ntv.com.tr
sözlük haberlerine sağ üstte yer alan olaylar sekmesinden ulabilirsiniz.

kitap oku

"başlangıç"