allpower
toplam entry: 2646
05.02.2018 21:11
görüyorum. ali koç, şampiyonluk konuşmasında atıfta bulunacak ve tişörtleri yapılacak.

"fenerbahçe yetiştirme taraftarlarındır"

#yetiştirmetaraftarım
28.01.2018 23:15
ancak ve ancak anadolu takımlarını tatmin edecek başarılar alabilecek bir teknik adamdır. büyük takım teknik direktörü korkmaz. mathieu valbuena ve eljif elmas dururken hasan ali kaldırım'ın oynatarak ne yapmak, nereye varmak istemektedir? biraz yüreği olsaydı bugün trabzonspor karşısında farklı bir galibiyet alabilirdik.
28.01.2018 16:58
youtube türkiye'de en kaliteli içeriği üreten youtuber. daha abone sayısı 4-5 binlerdeyken keşfetmiştim. çeşitli çelıncların yapıldığı bir ortamda kendini nasıl da belli ediyor. aynı zamanda 2016'da youtube'un seçtiği 12 değişim elçisinden biridir. elon musk için hazırladığı videonun sonunu bağlama şekliyle gönüllerde bir kere daha taht kurmuştur.

youtube kanalı:
www.youtube.com

elon musk ile ilgili videosu:
www.youtube.com
28.01.2018 02:44
(bkz: neyi)
28.01.2018 02:43
allah'a ve peygamberine attığı iftiraların hesabını bu dünyada veremese de ahiretteki hesaptan kaçamayacaktır.
28.01.2018 02:41
anlattığı hurafeleri, attığı iftiraları, uydurduğu yalanları, kısacası beyin sıçmıklarını bulmak için araştırmaya gerek olmayan din tüccarı. zira her gün orda burda karşınıza bir şekilde çıkıyor. bir müslüman olarak farklı dine mensup insanlara her zaman saygı duymuşumdur. çünkü dinimin gereği budur. ya sizinki neyi emrediyor?
27.01.2018 23:28
şifa ayetleri adlı kitabında erkeklerin cinsel organı için* yazdığı kısım:

--- spoiler ---

1. tertip: ‘erkeğin tenasül uzvu için okunacaklar: 4 tertip vardır. 1. tertip: bakara suresinin 260. ayeti kerimesinin bir kısmı suya okunur. sudan biraz alınıp tenasül uzvuna serpilir. ve suyun kalanı içilir.

2.tertip: tenasül uzvunun zayıflığının giderilmesi için el-adiyat suresi okunup uzva üflenir.’

3. tertip: allah'ın kayyum ismi zikredilerek uzva üflenir...

--- spoiler

1. tertip olarak bahsettiği bakara suresi 260. ayet meali:

ibrahim rabbine: ey rabbim! ölüyü nasıl dirilttiğini bana göster, demişti. rabbi ona: yoksa inanmadın mı? dedi. i̇brahim: hayır! i̇nandım, fakat kalbimin mutmain olması için (görmek istedim), dedi. bunun üzerine allah: öyleyse dört tane kuş yakala, onları yanına al, sonra (kesip parçala), her dağın başına onlardan bir parça koy. sonra da onları kendine çağır; koşarak sana gelirler. bil ki allah azîzdir, hakîmdir, buyurdu.

2. tertip olarak bahsettiği adiyat suresi meali:

1- o harıl harıl (savaşa) koşanlara,
2- (tırnaklarıyla yerden) ateş çıkaranlara,
3- sabahleyin akın edenlere,
4- tozu dumana karıştıranlara,
5- derken bir topluluğun ortasına dalanlara yemin ederim ki,
6- şüphesiz insan, rabbine karşı çok nankördür.
7- ve kendisi de buna şahittir.
8- gerçekten o dünya malını çok sevdiği için katıdır.
9- bilmiyor mu ki, kabirlerin içindekiler fırlatılacak.
10- ve sinelerin içindekiler derlenecek.
11- o gün rableri onların bütün yaptıklarından haberdardır.

ve 3. tertip olarak bahsettiği allah'ın kayyum isminin anlamı: ayakta tutan

cübbeli diye bilinen zat, acaba bakara'da ölünün diriltmesinden, adiyat'taki coşkulu dilden, ve allah'ın kayyum isminden neler anlıyor? ve yazdığı surelerinin meallerine neden kitabında yer vermiyor?
27.01.2018 00:57
üşenmedim yazdım. yazdım ki insanlar bunların nasıl bir sapıklık içerisinde olduğunu görsünler. sözlerini aktarıyorum:

"musa aleyhisselam, mevlayla konuşmaya giderken birine selam verdi. bizzat orda duruyor. zikir yapıyor. 'selamun aleyküm' dedi. musa aleyhisselam'ın selamını almadı. musa aleyhisselam dedi 'alla alla, bir peygamber selam veriyor selamını almıyor. bu da kim?.' mevlayla mükamelede musa aleyhisselam çok içten anlatırdı. mevla buyururdu ona 'koyunun yemini bile benden iste ey musa. konuş benle ey musa.' dediki 'ya rabbi' dedi 'hatırıma geldi şurdan dağa çıkarken tur dağına, birine selam verdim selamımı almadı bu hangi kulundu acaba hangi makam sahibi?' dedi. 'ya musa altı gündür benimle de konuşmuyor.' 'nasıl oluyor ya rabbelalemin?' dedi ki 'bi dualara oturdu bütün günahkarları affet bütün herkesi cennete gönder. ben de dedim öyle şey olmaz benim kararım var. cehennemi dolduracağım. ondan dedi benle de konuşmuyor.'"

bu insanların kafasındaki allah tasviri gerçekten çok enteresan ve artık eminim bunlarla inandığımız allah aynı değil.

inanmayanlar olursa, bir de izlesinler:
www.facebook.com
26.01.2018 23:40
özellikle son zamanlarda bir seçenek değil zorunluluk haline gelmişti. devlet olarak savaştan uzak durmaya çalışsak da sınırlarımızda bizi tehdit eden unsurlara maalesef daha fazla göz yumamadık. allah kahraman ordumuzun yardımcısı olsun.

ancak bu harekatı bir parti meselesine dönüştürüp, parti mitinglerinde naralar atmak fırsatçılıktır, samimiyetsizliktir.

başka bir husus da, uluslararası kamuoyunun nabzını yoklamak için haftalar hatta aylar öncesinden "bir gece ansızın gelebiliriz" gibi söylemlerdi. askeri harekatlar gizli hazırlıklarla ve aniden olur. rahmetli başbakan bülent ecevit'in zamanında amerika'ya kafa tutarak yaptığı kıbrıs barış harekatı gibi.
26.01.2018 23:31
donald trump'ın gelmesiyle birlikte başlayan süreç, özellikle son zamanlarda otoritesini azaltmıştır.
entrylerde "#" kullanarak etiketleme yapabilirsiniz.

kitap oku

"gölgeler"