allpower
toplam entry: 2642
30.10.2017 19:38
"Hayır öyle değil; Rabbine andolsun, aralarında çekiştikleri şeylerde seni hakem kılıp sonra senin verdiğin hükme, içlerinde hiç bir sıkıntı bulmaksızın, tam bir teslimiyetle teslim olmadıkça, iman etmiş olmazlar." nisa 65

yukarıdaki ayete "allah'a yemin olsun ki yemin iman etmiş olmazsınız. hz. muhammed'i aranızda hakem kılmadıkça, buhari hakem olmadıkça, müslim hakem olmadıkça allah'a yemin olsun ki müslüman olamazsınız." şeklinde mana vererek allah'a iftira etmiştir. aşağıdan izleyebilirsiniz.

www.youtube.com

dini yozlaştıran fetö ve diğer cemaatlerin mensupları piyasadan silindikçe bu gibi allah'a iftira atan soysuzlar yok olacaklar. bu arada müslim ve buhari peygamberimiz vefat ettikten 200-250 yıl sonra yazılmıştır. kendi içinde ve daha da önemlisi birçok noktada kuran ile çelişen bu kitapları kimse din diye dayatamaz.
29.10.2017 14:31
Islam'ın asıl ve tek kaynağıdır. dinimiz adına bilgi edinmek istiyorsak, seçilecek değil zorunlu kitaptır.

"i̇şte sana gerçek olarak okuduğumuz bunlar allah'ın âyetleridir. artık allah'tan ve o'nun âyetlerinden sonra hangi söze inanacaklar?" casiye 6
29.10.2017 00:17
son yıllarda değerini bir kez daha ve daha fazla anladığımız bayram. #29ekim
22.10.2017 02:26
içerisinde karma, istatistikler, badi, favoriler, dün gibi sözlük zımbırtılarının yer aldığı sol Frame sekmesi.
1. sınıf müfredatında aralık ayının ilk haftasında yer alan "d" sesine ne ara geçtiğini merak ettiğim öğretmen. baştan sona hata.
04.09.2017 17:37
uzun bi aradan sonra sonra oyun oynamama vesile olmuştur. 2018 sürümü çıkınca kendisi indirime girdi hemen indirdim. En son 2008 sürümünü oynamış biri olarak daha da güzelleştiğini söyleyebilirim. oyunda aziz yıldırım başkanlığı da bıraktı tadından yenmiyor valla.
04.09.2017 17:34
football manager 2017'den sonra football manager 2018 çıkmıştır. steam üzerinden yaklaşık olarak 120 tl'dir.
29.07.2017 16:16
yanlış bilmiyorsam milli takımdan istifa etmişti. e ama gündemde tazminatıyla ilgili şeyler var. bi insan hem istifa edip hem tazminat alabiliyor mu? nasıl bir sözleşme bu?
bazı dingillerin kendi takımından haberi yok galiba.

(bkz: ülker sports arena)

allah'ın fetöcüsü seni.

arkadaşlar bu arada birisi açıklasın, türkçe olmak ya da olmamak bakımından arena ile stadyum arasındaki fark nedir?
belediye takımlarını sevmesem de kendi memleketimin takımı olduğu için iyimser yaklaşmaya çalıştım. fetö zamanında birden yükselen kamu görevlilerine benzemesine rağmen aldırmadım. 1. lig bizim için ideal orada iyi bir yapılanmayla kalıcı olmamız lazım olabiliriz de diye hayaller kurdum. forma sponsorumuz değişir belki adidas ile anlaşırız bi forma alırım dedim. ama kupa seremonisinde gördümki bu takımı yöneten kişilerde vizyon yok. benim sayabildiğim 3 tane milletvekili 1 belediye başkanı ve sözüm ona 1 sosyal medya fenomeni sayabildim. onun da orada olmaması lazım ama hadi belediye başkanını anladık! ya diğerleri? onların ne faydası oldu da kupa seremonisinde yer aldılar? rant kapısı olarak mı görülüyor bu camia? bunları da geçtim o sözde sosyal medya fenomeni zat o akreditasyon kartını ne sıfatla boynunda taşıyor?

insanın sevincini kursağında bırakıyorlar. umarım bu yanlışlardan dönülür ve ciddi bir şekilde bu işe önem verilir.
sol tarafta yer alan gündem sekmesinde son 24 saat içerisinde en fazla yazılan başlıklar yer alır.

kitap oku

"artemis"