enkidu
toplam entry: 1532
17.01.2018 15:29
sevdiğim ve dürüstlüğüne inandığım bir siyasetçi, man adası belgelerini açıklayarak kazandığı puanları çok çabuk harcamaya ve yok etmeye başladı maalesef..
17.01.2018 15:26
hakkında karalama kampanyası vs. değil, haklılık payı çok yüksek olan eleştiriler mevcuttur.. kusura bakmasınlar fakat oy değil ama babayı vereceğim bu seçimde kendilerine..
17.01.2018 15:09
50 bin lira bastım ben buna ve alt coin alemine.. şimdi zararım kemiksiz 23 bin..

dovletimiz biza yordim etsin, mağdur olduh.. hehehehe.

moralim bozuldukça ankaralı turgut dinlemeye başladım.. tertemiz kafayı yedik amınacoin..


www.youtube.com
17.01.2018 15:03
Allah utandırmasın.. kazasız belasız inşallah..
sözü olan sözü..

yahu insanın yazmak için en azından biraz beyni, o da yoksa utanması olur..

kudüs sağcısı, solcusu vs. fark etmeden tüm türkiye halklarının kırmızı çizgisidir!
demokratik haklarını tek bir kişinin iki dudağı arasına sıkıştırmasında beis görmeyen mal oğlu malların algılayamayacağı muhalifliktir..

Yeter!

bokunu çıkarmayın dedikçe, edepsizlik boyutu ve kapsamı genişliyor.. rezilliğiniz, içi boş tehdit ve iftiralarınız bir gün işe yaramaz hale geldiği zaman riyakar ve kapkara suratlarınıza tüküreceğim..
16.01.2018 14:41
eskiden çıktığım bi' kız vardı, şimdilerde sosyal sosyal görüşüyoruz.. geçen demiş ki, demiş, arif v 216 çok güzeldi! lan dedim ben yarısında çıktım, o da yayılanlı löküs koltuklu salondu.. aaa olur mu falan.. biz bunla başladık sanat nedir ne değildir mevzusuna kadar indikk, şimdi manyak bulduğu bütün olumlu yazıları bana şutluyor.. baktım olacak gibi değil bende onu şutladım amk.. bi kül tablası için 3 gün beklemişler, yok 5000 kişi çalışmış, 4000 terzi harıl harıl kostüm dikmiş. falan filan..

ya kusura bakmayın ama siz salak mısınız? ulan maliyet hesabı üzerinden, cem yılmaz bir küllük için seti üç gün erteledi, eleştirmeyin! ne demek amk..

bir daha söylüyorum ki, yarrak gibi filimdir.. küllüğü de münasip yerlerine soksunlar..
16.01.2018 14:33
ulann çok güzel karı bee..

(bkz: seksi)
16.01.2018 14:29
bu olaya şaşıranlar olmuş güzel ülkemde, şahsen bende şaşıranlara şaşırdım amk.. ulan bu ülkede gişe rekoru kırmış film recep ivedik be! neyine şaşırıyorsun.. sanırsın şanzelize çocuğu ipne..

ne diyorduk? efendim normaldir bu gibi olaylar, yarın savcı efendi bu arkadaşlar gravat takmıştı, saygılı çocuklar! salın gitsin der, kapanır mevzu.. hem cezaevlerinde yer mi var!
götü boklu deseymiş daha bir güzel olurmuş. siktir edin siyasi üslubu falan.. sınır ötesindeki davar oğlu davarlar için söylenmiş, az bile denmiştir..
sözlük kuralları yenilendi. yazmadan önce bakmak ister misin?

kitap oku

"başlangıç"