murtky
toplam entry: 48547
34. dakikada kylian mbappe'nin golüyle fransa'nın 1-0 kazandığı ve 6 puanla turu cebine attığı maç. peru ise yine puansız kaldı ve elenmeyi kesinleştirdi. yazık oldu onlar için. bu arada karincayiincitenadam kupadaki ilk 12'den vuruşunu yaptı.*
hırvatistan 3-0 kazandı ve 6 puanla turu garantiledi. goller 53. dakikada ante rebic, 80. dakikada luka modriç ve 90+1. dakikada ivan rakitic'den geldi. turnuvanın en flaş galibiyetlerinden şüphesiz. bence arjantin'de messi laneti var.
ilk yarı golsüz ama tempolu geçti.
1-1 biten maç. danimarka 4, avustralya 1 puan oldu.
ilk yarı 1-1 tamamlandı.
38. dakikada mile jedinak penaltıyı attı ve durumu 1-1 yaptı.
7. dakikada christian eriksen ile danimarka 1-0 öne geçti.
cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan'ın açıklaması. budur be (!)
www.diken.com.tr
“O organizasyonun başındaki, benden randevu istedi, vermedim”
21.06.2018 11:55
hakkındaki "erdoğan'la anlaşacak" iddialarına cevap veren kişi;
www.diken.com.tr
“Can Dündar da bunu söyledi. Benim böyle bir niyetim yok. Eğer ben sayın Erdoğan ile el sıkışmayı düşünmüş olsaydım bu kadar eziyete gerek yoktu. Başbakan yardımcılığını kabul ederdim ve öyle bir hayat sürdürürdüm. Dolayısıyla böyle bir şey yok. 2015’te verilen o teklifi kabul ederdim, emeksiz, gayretsiz ve şimdi listenin İstanbul’da birinci sırasında öyle efendi efendi bir sistem oluşurdu. Niye bu kadar eziyeti göreyim?”
tutuklanan kepçe operatörü;
www.diken.com.tr
“Çalışma bölgesinde çukurları dolduruyordum. Üç-dört köpek gördüm. Ancak köpeklere zarar vermedim. Silindir kullanan iş arkadaşım ile kamyoncu arkadaş da vardı. Yol kenarındaki çukurları doldurup otları temizliyordum. Suçsuzum.”
“Belediye veterinerinin ifadesinde hayvana verilen zararın 8 ila 10 saat önce olduğu belirtiliyor, bu saat farkı oluşturuyor. Çünkü olay sabah saatlerinde olmuş, kardeşim saat 16.00 sıralarında orada çalışma yapmış. Biz kimseyle taraf olma, kavga etme taraftarı değiliz. Sadece kardeşimin hakkını savunmak istiyoruz. Son görüşmemizde kendisi gerekli kontrolleri yaptığını ve işinin tamamlanmasının ardından geriye dönerek baktığında bıçaklarda bir kan ya da bir canlı görmediğini söyledi. Biz devletimize güveniyoruz, gerçek suçlunun bulunarak gereğinin yapılmasını istiyoruz. Masum bir yavrunun katili ortada dolaşırken, tekrar bir cinayet işlemeyeceği bilinmezken masum bir insan hapiste yatıyor.”
sol tarafta yer alan daha sekmesi içerisinde istatistiklere ulaşabilirsiniz.

kitap oku

"gölgeler"