bugün
gündem
murtky
toplam entry: 46911
chp'den barış yarkadaş'ın paylaşması ile gündeme oturan olay. imam görüntülerde “Özel olsa yapmayız da devletin kurumu olduğu için. Bir arkadaşımız da rica etti. 20 gigabayt internet 15 liraymış… İhtiyacı olan kardeşlerimiz, arkadaşlarımız, komşularımız varsa bundan istifade ederler inşallah.”diyor.
www.diken.com.tr
twitter.com
(bkz: bu camide ürün yerleştirme kullanılmaktadır)

yalnız o değil de yüzde 45'i devletle ilişkili. çoğunluğu özel.  
iddianame hazırlanmış. 38 yaşındaki halit şahin için iki yıl üç aydan 11 yıl altı aya kadar hapis cezası isteniyor.
www.diken.com.tr
cumhurbaşkanı başdanışmanı cemil ertem'in açıklaması. gece yaşandığı için tabi bu sayılmaz. hepimiz uyuyorduk. 4 değil yani!
www.diken.com.tr
“Piyasalarda gece likit değil. Dolar 4’e çıktı algısı yanlış. 3,85’in üzerindeki çıkışlar oldukça spekülatif çıkışlar. Dalgalı kurda temellere uygun dengeye geleceğiz. Türkiye ekonomisi stagflasyondan çok uzakta. Yılın ikinci yarısında tek haneli enflasyon göreceğiz. Türkiye ekonomisi farklı bir büyüme trendine girdi. Merkez Bankası piyasayı çok iyi takip ediyor ve gereken her şeyi yapıyor, yapacaktır da. Endişeye mahal yok”
cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan'ın geçen hafta ortaya attığı ve gündem olan isteği.
www.ntv.com.tr
"En büyük üzüntüm bu emsalsiz marşın (İstiklal Marşı) hakiki manasını yüreklere nakşedecek bir bestenin bulunamamış olmasıdır. O beste ile güftenin birbirini tamamlaması çok önemlidir. Burada bestekarlara büyük iş düşüyor. Temenni ediyoruz ki o da çıkar."

konuşmasının devamında 15 temmuz için, afrin için, fırat kalkanı için de marşların olmasını dilediğini söylemişti yine. oysa yıllarca ne dedik bizler? "allah bir daha bu millete marş yazdırmasın..."

"Hayıflanacak daha başka meselelerimiz de var. 34 yıllık terörle mücadelemizi hakkıyla ifade edecek bir marşımız da yok. Şu anda Fırat Kalkanı, Afrin biz bununla ilgili bir İstiklal Marşı demeyim ama bir mehter marşı gibi bir marş yazamazlar mı? Evde torunum bile mehter marşıyla yürüyor.
15 Temmuz gibi büyük bir destanı anlatacak bir şiirimiz marşımız da mevcut değil. Şiirlerini yüreğiyle yazacak şairlerimize büyük görev düşüyor. Mehmet Akif Ersoy'a bir kez daha Allah'tan rahmet diliyorum. "

bu sözlerden sonra dün kocaeli'de bir vaka yaşandı. istiklal marşı, mehter tarzı ile okundu.
www.diken.com.tr
ilk yarıyı 49-42 geride noktaladık. çok kötü girdik maça ama sonra ikinci çeyrekte iyi dengeledik. ev sahibi ekipte vassilis spanoulis, nikola milutinov ve giorgos printezis 9'ar, ioannis papapetrou 8 sayı attı. temsilcimizde ise krunoslav simon 10, sonny weems 8 sayı buldu.
mecidiyeköy'deki torun center inşaatında 6 eylül 2014'te meydana gelen ve 10 işinin yaşamını yitirdiği olay. süreç boyunca patronlara takipsizlik verilmişti. bugün de 9 sanık için sekiz yıl dört ay hapis cezası verildi. sonra da 60’ar bin 800’er lira adli para cezasına çevrildi.
www.diken.com.tr #toruncenter
meclis'ten geçen yasa;
www.diken.com.tr

rtük'ün akp'li üyesi taha yücel;
www.diken.com.tr
“Böyle bir ortamda RTÜK’ün geleneksel yayıncılıkla ilgili yetkilerini alıp da internet ortamına uyarlarsanız, hem lisans yönünden hem denetim yönünden doğru bir iş yapmış olmazsınız. Ciddi anlamda endişelerim var”
türkiye'nin 1-0 kazandığı maç.
23.03.2018 22:14
beklenen oldu; yeni adresi los angeles galaxy.
www.lagalaxy.com #zlatan
23.03.2018 22:11
borussia dortmund ile antrenmana çıkmış olan eski atlet.
www.ntvspor.net #usainbolt
sol tarafta yer alan gündem sekmesinde son 24 saat içerisinde en fazla yazılan başlıklar yer alır.

kitap oku

"artemis"