murtky
toplam entry: 45648
bursaspor 2-1 kazandı ama tur gençlerbirliği'nin oldu. uzatmalarda timsahlar direkten dönen topla çeyrek finali kaçırdı.
49'da yusuf erdoğan ile bursaspor maçı çevirdi; 2-1.
ilk yarısı 1-1 biten maç.
33. dakikada mikel ndubusi agu 1-1'lik eşitliği sağladı.
19. dakikada petar skuletic'in golüyle gençlerbirliği 1-0 öne geçti.
kültür ve turizm bakanı numan kurtulmuş'un açıklaması. kültür ve turizm bakanı. evet türküler can, canan. ama keşke biraz da çaykovski dinleseydik, dinleseydiniz. dünyaya böyle bakmazdınız bence.
www.diken.com.tr
“Tanzimat elitleri, Meşrutiyet elitleri, Cumhuriyet elitleri kültür-sanat alanını milletten kaçırdılar, milleti dönüştürmenin bir aracı olarak kullandılar. Çaykovski vesaire dinletirsek millet adam oluruz zannedildi”
“Türk sanat musikisi, Münir Nurettin’ler, Safiye Ayla’lar çalınmadı, icra edilmedi. Ama şöyle bir şey yok: ‘Biz devlet olarak bir karar alacağız ve insanların kültür-sanat alanındaki birikimlerini hemen bir kararnameyle, bir yasayla, bilmem genelgeyle değiştireceğiz, şunu yapın-bunu yapın diyeceğiz ve millet böyle düşünmeye başlayacak.’ Bu bir seferberlik ruhuyla olacak olan bir şey, iki asrın yanlışlıklarını düzeltmemiz gerekiyor.” #numankurtulmuş
16.01.2018 01:59
katiller Birol Karacal ve Celal Bay’a ikişer kez ağırlaştırılmış müebbet ve 72’şer yıl hapis cezası verildi. şimdi orada çürüyerek geberin.
www.diken.com.tr #emanielrahmun
16.01.2018 01:58
namı diğer çılgın proje. 2011'den beri hayatımızda. son yıllarda hareketlilik artmıştı çalışmalar konusunda. şimdi de güzergahı belirlenmiş;
“Küçükçekmece-Sazlıdere-Durusu koridoru.”
www.diken.com.tr #kanalistanbul
cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan'ın, suriye sınırında kurulması planlanan "sınır koruma gücü"ne yönelik eleştirisi. afiyet olsun. az biraz seviye vardı onu da yedik.
www.diken.com.tr
“Ne yaparlarsa yapsınlar, bizi engelleyemeyecekler. Bazıları bize bazı akıllar veriyor, ‘E Türkiye de artık yerini konumunu bilsin’ diyor. Biz Türkiye’yiz ya, biz sıradan bir çadır devleti değiliz. Bu millet küllerinden doğmuş bir millet. Bu millet tarih yazmış bir millet. Kıçı kirli bazıları sınırda bize tehdit sallıyor. Türkiye’yi kendi kabuğuna çekmek istiyor.”
“PYD-YPG-DEAŞ’mış topunuz gelin, tepenize ineceğiz. Şu anda obüslerle zaten vuruyoruz, vurmaya devam edeceğiz. Terör örgütlerini ortadan kaldırmak istiyorsanız ve eğer stratejik, model ortaksak bu işi bizimle yapmak durumundasınız. Kendi kararımızı kendimiz veriyoruz, şu anda da operasyonlar devam ediyor.”
“Bize düşen bu terör ordusunu doğmadan boğmaktır.TSK, en kısa sürede Afrin ve Münbiç meselesini halledecektir. Harekat her an başlayabilir. Ardında da sıra diğer bölgelere gelecektir. Tek bir terörist bırakmayana kadar bu operasyonlar sürecek.”
16.01.2018 01:52
murat sevinç hoca, kendisi hakkında kısa ama hoş bir yazı yazmış. buyurun;
www.diken.com.tr
sözlük kuralları yenilendi. yazmadan önce bakmak ister misin?

kitap oku

"başlangıç"