bugün
gündem
murtky
toplam entry: 46911
Gülşehir ilçesi Ovaören köyü yakınlarında yaşanan kaza.
tsk;
"Eğitim maksadıyla bölgede bulunan bir F-16 uçağı, Nevşehir civarında kaza kırıma uğramıştır."
1 asker hayatını kaybetti. başımız sağ olsun.
www.cnnturk.com #nevşehir
ilk yarıyı 40-31 önde tamamladık. böyle sürsün. ev sahibi ekipte dylan ennis 10, dejan davidovac 6 sayı buldu. temsilcimizde ise ali muhammed 11, jan vesely 9 sayı attı.
22.03.2018 21:44
Sabah saatlerinde Afrin kent merkezinde mayın ve el yapımı patlayıcılara yönelik arama, tarama ve imha çalışması yürüten TSK birliklerinin faaliyeti sırasında tuzaklanan patlayıcı infilak etti. üç asker yaşamını yitirdi. başımız sağ olsun.
www.diken.com.tr #afrin
22.03.2018 21:44
bugünlerde kişisel veriler konusundaki güvensizliği ile gündem olan site. zuckerberg'den özeleştiri var;
www.diken.com.tr #facebook
trump'tan ilk adım geldi. Çin’e 50 milyar dolarlık ek gümrük vergisi uygulama ve Çin’in ABD’deki yatırımlarını kısıtlama kararı aldı.

ab muafmış. türkiye için ise mayıs bekleniyormuş.
www.diken.com.tr
22.03.2018 21:40
cumhurbaşkanına hakaret gerekçesi ile 10 ay hapis cezasına çarptırılan sanatçı. söyledikleri gerçek değil mi yani? elbet bir gün ölmeyecek miyiz?
www.diken.com.tr #zuhalolcay
aydın doğan'dan çalışanlarına bir mektup var;
www.cnnturk.com
Bundan 59 yıl önce, Gümüşhane'nin Kelkit ilçesinden yüksek öğrenim için İstanbul'a geldim. 23 yaşındayken tek başına iş hayatına atıldım ve Şişli Vergi Dairesi'ne kaydımı yaptırdım. Doğan Grubu'nun temelleri bu şekilde atılmış oldu. Doğan Grubu bugün, çeşitli sektörlerde başarıyla faaliyet gösteren önemli bir ekonomik değer haline geldi.

1979 yılında medya sektörüne yazılı basın ile girdim. Seneler içerisinde medya sektörünün her alanında önemli atılımlar yaptık. Dijital yayıncılıkta da öncü olmayı başardık. Türk medya tarihinde ilk defa yabancı medya kuruluşlarıyla ortaklıklar kurarak ülkemize yabancı sermaye getirdik ve teknoloji transferi sağladık.

Ülkemiz pek çok yenilikle tanıştı. 40 yılı bulan yayıncılığım sürecinde Türkiye sınırları içinde büyümekle kalmayıp, Avrupa'nın en saygın ve önemli medya kuruluşlarından biri olmayı başardık.

Yayıncı olarak, gazeteciliğin evrensel kurallarına bağlı kalarak bağımsız ve objektif haberciliğe büyük önem verdim. Devletimizin çıkarlarını, milletimizin hak ve hukukunu korumaya özen gösterdim. Benim ve ailem için Türkiye sevdası en büyük tutku oldu.

Çok değişken ve teknolojik gelişmelere paralel olarak hızla ve sürekli yenilenen medya sektöründe, ülkemizde tek kuşak olarak 40 yıl yayıncılık yapan başka kimse bulunmuyor. Dünyada da örnekleri çok az.
Artık 80 yaşını geride bırakmış bulunuyorum. Geldiğim bu aşamada, kendi isteğimle, yayıncılık mesleğime nokta koymaya karar verdim.

Bu karar doğrultusunda, daha önce Milliyet gazetesini Grubumuzdan satın alan ve dolayısıyla medya tecrübesi olan 60 yıllık arkadaşımız Demirören Ailesi ile satış görüşmelerine başladık. 22 Mart Perşembe sabahı ön protokolü imzaladık. Bu mutabakatın herkes için hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Protokolün yürürlüğe girmesi ve nihai satışın gerçekleşmesi için gereken işlemlere başlanmış bulunulmaktadır.

Bu geçiş döneminde bizler işlerimizin başında olacağız. Medyadaki tüm çalışma arkadaşlarımın da her zaman olduğu gibi aynı özveriyle kurumlarına sahip çıkacaklarına olan inancım tamdır.

Doğan Grubu'nun medya sektöründe yıllarca emek vermiş, iyi ve zor zamanlarımızda hep bizimle beraber olmuş tüm çalışma arkadaşlarıma ve gazeteci dostlarıma içten teşekkürlerimi ve sevgilerimi sunuyorum.

Asıl büyük teşekkürü yıllarca her gün yayınlarımızı büyük bir sadakat ve bağlılıkla takip eden gazete okurlarımıza, televizyon izleyicilerimize, dijital medya takipçilerimize yapmak istiyorum. Bugüne kadar bizi yaşatan onların bu bağlılığı ve desteği olmuştur. Bu vesile ile şükranlarımı sunarken, kendilerine bir kez daha teşekkür etmeyi yerine getirilmesi gereken bir borç addediyorum.

Hepinizi sevgi ve saygıyla kucaklıyorum.
22.03.2018 21:19
1982 doğumlu ukraynalı stoper. ülkesinde metalist ve şahtar gibi kulüplerde oynadı. bu sezon başında kayserispor'a katılmıştı. 1+1 yıllık yeni sözleşme yapılmış.
www.kayserispor.org.tr
22.03.2018 21:16
galler'in çin'i 6-0 yendiği maçta hat-trick yapan ve milli forma ile 29 gole ulaşarak ülkesinin en golcü ismi olan isim. 28 gollü ian rush'ı geride bıraktı.
www.faw.cymru
www.ntvspor.net
22.03.2018 21:11
united'daki sözleşmesi sonlandırıldı. büyük bir ihtimalle amerika yolu gözüküyor.
www.manutd.com
sol tarafta yer alan gündem sekmesinde son 24 saat içerisinde en fazla yazılan başlıklar yer alır.

kitap oku

"artemis"